Hakkımızda

  • /
  • İlan Tarihi18 Eylül 2017, 10:40

Açıklama

Tarihçe

Gözde Emlak, kurulduğu  yıldan beri sadece kaliteyi ve güvenirliliği hedefleyen bir firmadır.
Gözde Emlak olarak sektöründe sahip olduğumuz uzman deneyimle nitelikli çalışmalar ortaya koyarak ulusal ve uluslararası çalışmalarda gayrimenkul danışmanlık alanlarında hizmet veren bir firmadır.

Sürekli gelişim gösteren firmamız farklı bir yaşamı sunmak için sizlere hizmet etmeye devam edecek olup, yaptığımız yenilikleri sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyacaktır.

2007 Yılında sektöre öncü ve kalite getirme amacıyla yola çıkan Gözde Emlak firması olarak amacımız mülk sahipleri ile mülk edinme isteyenleri karşı karşıya getirip güvenli alışverişin adresi olmuştur.Bu ilkeler içerisinde "Güvenilir Emlakçılık" imajını topluma kazandırmak amacıyla yola çıktık...

Vizyonumuz

Personel Çalışanlarıyla takım ruhu içinde, günün şartlarına uygun, müşterilerimize verilen hizmetlerde en yüksek kaliteye ulaşmak, müşteri memnuniyetini sağlamak bu durumu sürekli kılmak.

Misyonumuz

Müşterilerimize, en yeni teknolojilerde yenilikler sağlamak, mevcut ortamları geleceğe yönlendirmek adına hizmet vermek, yenilikçi ekibimiz ve çalışanlarımız ile mutlu ortamlar yaratmak. 

İnsan Kaynakları

İlginiz İçin Teşekkürler, Şuan için Personel Alımı Bulunmamaktadır. 
Ancak, Genel başvuru amaçlı Özgeçmişiniz e-posta adresimize gönderebilirsiniz. 

Harita

kişi tarafından görüntülendi.